W dniu 14 lutego 2023 roku Szkolny Samorząd Uczniowski i uczniowie klasy IVp TŻ w ramach innowacji pedagogicznej „Budowanie marki firmy z wykorzystaniem TIK” zorganizowały KAWIARENKĘ WALENTYNKOWĄ, podczas której cała społeczność szkolna spędziła miło czas. Wypieki karnawałowe cieszyły się dużym









