Zbliża się kolejna rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja, już 229-ta. Zapamiętamy ją zapewne szczególnie, poprzez wyjątkowość sytuacji, w której wszystkim nam przyjdzie ją świętować razem, ale osobno. Prezentujemy nagranie, w którym młodzież oraz mieszkańcy Oleszyc dzielą się swoimi poglądami









