Dyskoteka andrzejkowa

Dyskoteka andrzejkowa

Andrzejki to idealna chwila do wróżb i zabaw tuż przed nadchodzącym adwentem, dlatego 29 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa zorganizowana przez Samorząd Uczniowski wraz z wychowawcami z internatu. Jak tradycja nakazuje na imprezie andrzejkowej nie mogło zabraknąć

Czytaj więcej...

Kawiarenka andrzejkowa

Kawiarenka andrzejkowa

29 listopada Samorząd Uczniowski i Szkoła Promująca Zdrowie przy wsparciu Dyrekcji ZSCKR w Oleszycach oraz Technikum Nr 1 w Oleszycach zorganizowali kawiarenkę andrzejkową dla całej społeczności szkolnej. Uczniowie Technikum żywienia i usług gastronomicznych oraz Branżowej Szkoły I stopnia w zawodzie

Czytaj więcej...

Uczestniczyliśmy w Konferencji pt. „ Nie damy się nabrać na e-papierosy, substancje psychoaktywne…” organizowanej przez Jarosławskie Stowarzyszenie Oświaty i Promocji Zdrowia

Uczestniczyliśmy w Konferencji pt. „ Nie damy się nabrać na e-papierosy, substancje psychoaktywne…” organizowanej przez Jarosławskie Stowarzyszenie Oświaty i Promocji Zdrowia

Było to zwieńczeniem projektu w którym braliśmy udział. Projekt miał na celu zorganizowania w szkole kampanii prowadzonej przez uczniów dla uczniów. Nasza kampania „Świadomości nie zadymiaj”, dotyczyła profilaktyki  w zakresie zagrożeń wynikających ze spożywania alkoholu, papierosów i e-papierosów. I

Czytaj więcej...