Tradycyjnie, jak co roku przed dniem 1 listopada młodzież z internatu razem z wychowawcami zapaliła znicze na grobach zmarłych nauczycieli, wychowawców, pracowników administracji i obsługi Zespołu Szkół w Oleszycach oraz żołnierzy, którzy oddali życie w czasie









